Spolupráce


Na základě naší aktivní a úspěšné reprezentace ČR v rámci závodních sérií OCR (Obstacle Course Racing) - Excalibur Race, Spartan race, Predator race, Gladiator race, Tought mudder - možnost prezentace Vašeho loga na našich dresech (trička, kalhoty).

Propagace Vašeho loga, výrobků (i formou připravovaného e-shopu) na stránkách Bratřijaksepatří, které ročně navštíví statisíce fanoušků, formou reklamy či product placementu v našem blogu.

Standardní propagace na webových, facebookových, instagramových a youtube stránkách formou reklamy, nabídky produktů, pozvánek na akce, Vašich stories a dalších možností na základě domluvy.

Možnost naší aktivní účasti a spolupráce na Vašich pořádaných akcích.

Naší představou je Vaše možnost daru částky v libovolné výši za každých nových celkových 1000 bodů, kterých dosáhnou naši dárci svými pohybovými aktivitami, např. za každých 1000 bodů 1000,- Kč. Popř. ocenit libovolnou částkou určitý nový počet aktivních dárců (jejichž počet stoupá astronomickou řadou ☺). Naši aktivní dárci jistě uvítají třeba i možnost slevových kuponů na Váš nabízený sortiment. Rádi bychom je touto možností motivovali ke zlepšování svých osobních výkonů – např. pokud dosáhnou 500 nasbíraných bodů, mají slevu na nákup ve výši 300,- Kč.

Každý má svůj důvod proč ne, ale všichni máme jeden společný důvod proč ano!