O projektu


Už jsou tomu 2 roky, co vznikl projekt MOVE4HELP pro pomoc hendikepovaným dětem. Už 2 roky si společně s mnohými z Vás uvědomujeme, že zdraví není automatické a že jsou tu s námi jedinci, kteří takové štěstí v životě neměli.

V České republice je nespočet sportovců, ale i nesportovců, kteří si jsou této myšlenky díky našemu projektu vědomi a pomáhají tak společně našim hrdinům. Vytvořili jsme komunitu lidí, kterým nejsou osudy druhých lhostejné, a se kterými společnými silami proti tétovyšší nespravedlnosti bojujeme. Myšlenka tohoto projektu je a byla prostá - pomoci dětem, které naši pomoc bezpodmínečně potřebují, ale bojí se o ni požádat, nebo jsou až příliš skromní. Na druhou stranu, jsou to děti s obrovskou vůlí bojovat, nevzdávat se a hlavně, jít si za svými sny. Rádi bychom tedy otočili stranu mince a zahleděli se na ty, kteří naši pozornost skutečně potřebují, a proto bychom prostřednictvím tohoto nadačního projektu chtěli vybrat co největší sumy pro tyto děti, aby mohly v životě zažít to, co zažíváme běžně my – úspěch, štěstí a především radost z pohybu.

Webové stránky fungují na základě registrace do systému, kde podle počtu naběhaných/naplavaných, nebo naježděných kilometrů se přispívá minimální sumou na jedno ze tří vybraných dětí. Dotace může být vložena i bez evidence sportovních výkonů a lze jej poskytnout i na základě neúčasti ve sportovních disciplínách. Zkrátka pokud pocítíte tu potřebu darovat určitý finanční obnos dítěti, které to ocení, nic Vám nebude bránit to udělat. Na konci roku bude oficiální předání vybrané částky dětem. Odevzdáme vše do posledního haléře.

S pozdravem tým MOVE4HELP